İade İşlemleri

1. Verilen ilanın “Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam” . taraflı maduriyetler ve teknik nedenlerden ötürü ilanın çıkmaması,

2. “Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam”    tarafından kaynaklanan müşteri ile yetersiz iletişim ve”Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam” tarafından sorunu giderememe problemleri,

bu sebeplerinden dolayı “Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam” üzerinden geçilen tüm ilanların  para  geri iadesi vardır.

İadeyi Geçersiz Kılan Sebepler

1. “Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam”  taraflı sorun olmamasına rağmen hizmeti kullanamama ve “Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam” . tarafından yeterli bilgi verilmesine rağmen müşterinin ilanında problem olması.

2. Herhangi bir sebepten ötürü geçerli sebep yada problem belirtmeden verilen ilandan vazgeçme.

bu sebeplerinden ötürü “Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam”   üzerinden geçilen ilanlarda  para iadesi söz konusu değildir..

Ayrıca devam eden ilanların yayından kaldırılması durumlarında firmamız ilanın çıkmadığı günlerin ücretini müşteriye geri iadesi söz konusu değildir.

“Hürriyet ilan servisi Kaldırım Reklam”  üzerinden alışveriş yapmış tüm müşteriler bu tüketici haklarını ve satış sözleşmemizi kabul etmiş sayılırlar.