Hürriyet ilan, Eleman Emlak Kayıp ilanı vermek için 444 19 59

Bir işveren olarak işletmenize eleman alımı yapmak için kullanacağınız en maliyetsiz yol gazeteye eleman ilanı vermektir.Gazetelerin seri ilanlar bölümünde yayınlayacağınız eleman ilanları gazetenin trajları göz önüne alarak çok fazla kişiye ulaşarak sizin ilanda belirttiğiniz kriterlere uygun kişiler size telefon veya email yolu ile ulaşrak aralarından seçim yapmanızı sağlayabilirsiniz.

ilan fiyatları seri ilan olarak verdiğiniz taktirde kelime bazında hesaplanır ve o şekilde ücretlendirilir ilanların ödemesini ilan çıkmadan önce kredi kartı banka havalesi veya ptt’den posta havalesi ile yaparsanız ilanınız ertesi gün veya istediğiniz bir gün başlamaktadir. Gazetelerin promosyonları baskı bölgesine göre veya kelime adedine göre yapilmaktadır örneğin hürriyet gazetesine istanbul bölgesinden 6 kelimelik bir ilanı 2 gün ard arda verdiğiniz taktirde 3 gün ücretsiz olarak yayınlanabilmektedir. Aynı gazeteye Ankaradaki eleman ilanları için 8 kelime ve üzeri bir ilanınızda 2 gün verdiğiniz taktirde 1 gün ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Verdiğiniz kayıp ilanlarında kampanya bulunmamaktadır.
emlak ilanlarında ise istanbulda 2 gün verdiğiniz taktirde 4 gün ücretsiz olarak yayınlanır.

Seri ilanlar kısmında çerçeveli ve tasarımlı ilanlarınız kelime sayısı olarak değil kapladığı alana göre ve renkli veya siyah beyaz olmasına bakarak hesaplanır.

ilanlarınızı direkt gazetelere veremediğiniz için yetkili ilan servislerini kullanmanız gerekmektedir.Tüm gazetelerin yetkili ilan servisi olan ilan ajansımıza aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. veya web sitemizde bulunan ilan formumuzu doldurarak ilanınızı bize ulaştırabilir ve kısa sürede size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz

Hürriyet ilan