Hürriyet Vefat ilanı Servisi 444 19 59 (Anma Başsağlığı Ölüm Cenaze)

Hürriyet gazetesine vefat ilanı vermek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz ve ücretsiz olarak tasarımınızı yaptırabilirsiniz.  İlan metninizi oluşturmakta zorlanıyorsanız örnek ilanlarımıza bakarak yardım alabilirsiniz veya bize ulaşarakta ilan metninizi oluşturabiliriz.

Vefat ilanı: Hürriyet gazetesinde Sosyal ilan olarak isimlendirilir, gazeteye ölüm ilanı; Hayatını kaybeden kişinin vefaatından sonra verilen çerçeveli olarak tasarım edilmiş genelde acı kaybımız veya vefat başlığı altında verilen, ilanlardır. Bu ilanlar merhum veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru ve cenazeye katılmaları için bir çağrı şeklinde olmaktadırşar

Anma ilanı: Vefat eden kişinin ölüm yıldönümünü anmak amaçlı verilen ilanlardır.

Taziye (Başsağlığı ) ilanı: Hürriyet gazetesine verilen Taziye ilanları , Vefat eden kişinin ailesine ve yakınlarına yönelik başsağlığı dileklerini içeren ilanlardır.

Teşekkür ilanı:Vefat eden kişinin ailesi tarafından cenaze süresi boyunca yanında olan yakınlarına ve başsağlığını sunan taziyeye gelen dostlara teşekkür etmek için verilen ilanlar veya   Hastamızın hastalığını iyileştiren doktorlara,hastane personellerine ,hemşerilere şükranlarını ve teşekkürler ve minnetlerini sunmak  için verilen ilanlardır.